Watford’dan Troy Deeney idmana çıkmayı reddetti!

Spor

Manchester City oyuncusu Raheem Sterling, Newcastle United’tan Danny Rose ve Watford’dan Troy Deeney de dahil olmak suretiyle bazı oyuncular geri dönme mevzusunda endişelerini dile getirdi. Kulüpler antrenmanlara başlama adına yeşil ışık yakarken, Troy Deeney bu karara tepki gösterdi.

5 aylık oğlunun nefes almakta sorun yaşadığını belirten Deeney, “Bu hafta antrenmanlara başlayacağımız söylendi. Ben antrenmanlara katılmayacağımı kulübe ilettim. Bir kişini bile corona virüsü taşıması benim o virüsü eve götürmeme kafi olacak. Oğlumu tehlikeye atmayacağım. Benden bunu isteyemezler” dedi.

Alınan tedbirler mevzusunda antrenman sonrası tesislerde giysilerini değiştiremeyeceklerini belirten 31 yaşındaki futbolcu, “Aynı kirli giysilerle eve gideceğiz. Oğlumun ve eşimin olduğu eve kim bilir virüs bulaşmış olan giysilerle gireceğim. Ailemi korumak, kazanacağım paradan daha mühim” ifadelerini kullandı.

İngiltere’de Covid-19 salgını sebebiyle liglere 13 Mart’ta ara verilmişti. Ülkede futbol sezonunun devam edip etmeyeceği mevzusunda karar verilmesi beklenirken, oyuncular bireysel antrenmanlara başlamıştı.

Premier Lig’de idman zamanı >

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir