Victor Ruiz: Beşiktaş’tan ayrılmam – Spor Haberleri

Spor

Beşiktaş’ın İspanyol müdafa oyuncusu Victor Ruiz, ülkesinin basınına konuştu. Siyah-beyazlı ekiple 2022 yılına kadar kontratı bulunduğunun altını çizen 31 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’ta her şeyin yolunda bulunduğunu fakat yönetimin tavrının belirleyici olacağını söylemiş oldu.

İşte Ruiz’in açıklamaları:

“Lig durdurulmadan önceki son maçımız deplasmanda Galatasaray’laydı ve seyircisiz oynandı. Birçok ekip dostum bana senenin maçı olacağını söylemişti, atmosferin bu şekilde olacağını belirmişti, bundan dolayı yazık oldu.

Sezona iyi başlayamadık sadece son dönemde daha ilkin kaybettiğimiz puanları topladık. Gayemiz, sürem sonunda Avrupa kupalarına katılmak.

Türkiye’de oldukça rahatım, bana yaklaşım oldukça iyi. Türkiye’de rekabet ciddi, mühim takımlar var ve devamlı aynı konsantrasyonla oynamak zorundasınız.

Beşiktaş işleri bizim için kolaylaştırdı. Futbol durdurulduktan sonraki gün bir spor salonu ile temasa geçtiler ve onlar da bizlere her türlü spor aletini getirdi, ikimiz de günlük egzersizlere devam ettik.

Villarreal’de mükemmel insanların olduğu bir takımda, iyi işler çıkardığım 5 senenin arkasından benim için İstanbul’a gitmek kolay bir adım değildi. Sadece kalbimde yeni bir deneyim edinme hevesi ile Beşiktaş’ın bana sunmuş olduğu ekonomik şartları görme isteği vardı. Lige iyi başlamamış ve kupalar yolunda iyi iş çıkaramamış olmamıza karşın şu anda mutluyum.

İstanbul, futbolla nefes alan bir kent. Ekip dostlarım bana şehirde dolaşmanın zor bulunduğunu, seni tanıyan her insanın tutkuyla yanına geldiğini söylüyordu. Birkaç kez dışarı çıktım ve beni tanıyan insanoğlu da durdurup bir şeyler söylemiş oldu sadece oldukça malum bir oyuncu olmayınca, işler çok da fazla zor olmuyor. Daha kötüsünü bekliyordum açıkçası.

Beşiktaş ile 2022’ye kadar sözleşmem var ve oldukça mutluyum. Şu ana kadar aklıma ayrılık ile ilgili bir şey gelmedi. Beraberce iyi anlaşıyorum, bu virüs sonrasında yönetimin ne düşüneceğine bakacağız.”

Fenerbahçe ve Beşiktaş Hırvat golcünün ardında! >

Caner Erkin ve Gökhan Gönül Beşiktaş’ta duracak mı? Canlı yayında deklare etti >

Cenk Tosun’dan geçirme açıklaması! “İngiltere eğer olmazsa…” >

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir