Survivor ödül oyununu kim kazanmıştır 18 Mayıs? Survivor eleme adayları kimler? Survivor Acun Ilıcalı

Magazin Haberleri

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler büyük ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 80. son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ekibi ödül oyununu kazanmak için kıyasıya savaşım verdi. Survivor’da dün akşam ise ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve ikinci eleme talibi Gönüllüler takımında belli oldu. Peki Survivor ödül oyununu kim kazanmıştır 18 Mayıs? Survivor eleme adayları kimler? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler büyük ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 80. Bölümde oynanan ödül oyunu öncesinde iki ekip, oyunda seçimi icra eden ekip olmak için avantaj oyunu oynadı. İki adam iki hanım yarışmacıdan oluşan dörder yarışmacı bayrak yarışına çıktı. Ödül oyununda pozitif yanları elde etmek isteyen yarışmacılar, bu oyunda da tüm performanslarını sergiledi. Kıran kırana geçen savaşım sonrasında Gönüllüler, azca bir farkla avantaj oyununu kazanmıştır. Böylece Gönüllüler, Survivor büyük ödül oyununda rakip takımdan yarışacağı kişiyi seçme avantajını elde etti.

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu olağanüstü bir mücadeleye sahne oldu. İlk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler ekibi için bu oyun fazlaca daha önemliydi. Bu oyunu muhakkak kazanma parolasıyla oyuna çıkan Ünlüler, oyuna da fazlaca süratli başladılar. Durumu 4-0’a kadar getiren Ünlüler ekibi, Yunus Emre’nin üçte üç yapmış olduğu dokunulmazlık oyununu rahat kazandılar. Ünlüler ekibi, bu galibiyetle beraber dokunulmazlık ile beraber haftalık erzak paketini de kazandılar.

SURVIVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyi bu sefer Gönüllüler için toplandı. İkinci dokunulmazlık oyununda hezimete uğrayan Gönüllüler ekibi, ada oylaması ile eleme potasına gidecek adı yazdılar. Oluşturulan oylama kutusunda çıkan isimlerde Berkan ve Yasin’in adı vardı. Fakat Yasin’in adı dört kez çıkınca öteki yazılanlara bakmaya gerek kalmadı. Bu sonuçla Yasin, Gönüllülerin ilk eleme talibi oldu.

SURVIVOR YASİN’DEN TAKIM ARKADAŞLARINA SİTEM

Survivor 2020’de meydana getirilen tehlikeli sonuç ada konseyinde Gönüllüler takımında eleme talibi olması sonrasında ekip arkadaşlarına tepki gösterdi. Eleme talibi olmayı haketmediğini söyleyen Yasin, geçen hafta istediğini halde adını yazmayanların bu hafta yazmasına sitem etti. Survivor’da geçen hafta Yasin, oyun esnasında Evrim’e yüksek sesli bir halde bağırınca oyundan atılmıştı. Yasin ise bu vakada cezamı izleyici kessin diyerek arkadaşlarından konseyde adını yazmalarını istediğini söylemiş oldu. Fakat arkadaşlarının onu sevdikleri ve 3 aylık alın terine yazık olmasın diyerek onun adını yazmak istemediklerini belirtti. Survivor Yasin, bu hafta ise hiçbir şey olmadığı halde onun adının dört kere yazılmasının geçen hafta söylediklerini ters bulunduğunu söylemiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir