İrem Derici ve Seren Serengil birbirine girdi

Magazin Haberleri

İrem Derici’nin başka bir programda Söylemezsem Olmaz sunucuları hakkında, “Boş yapıyorlar… Bunlar bir de alkolü bıraktığımın ertesi günü… Yayında mastürbasyon diyemiyorlar. Kadınlardan biri ertesi gün çekilme etti. Bana cinsellik dedirtmiyorlar. Yasakmış filan…” dedi.

“İREM DERİCİ AVAM VE KALİTESİZ!’”

Derici’nin bu sözleri Serengil’i kızdırdı. Serengil açıklamasında “İrem Derici sanatçı filan değil. Son aşama avam ve kalitesiz konuşma seçimi… Asla aynaya bakmadığını düşünüyorum. Yalnız avam ve hakaret dolu söylemleriyle gündem yaratmaya çalışıyor. Arkadan sallamak fazlaca kolay ya! Birazcık terbiyeli olun. Ajdar’ın da şarkısı tutmuştu zamanında ne olacak?” dedi. Bircan Bali ise açıklamasında “İrem Derici bizlere katnem demiş. Katnemin ne demek bulunduğunu söylüyorum. Katnem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agresif…” dedi.

GEÇMİŞİNİ PAYLAŞTI

İrem Derici yayında meydana getirilen bu açıklamalardan sonrasında ise Seren Serengil’i toplumsal medya hesabından geçmiş hayatıyla vurdu. Derici paylaşımında “Ablacım bıktım senden. Git yaşıtlarınla oyna, beni bir sal artık. Bundan sonrasında adımı her andığında bir yavru kedi ölecek benzer biçimde düşün ve kapat o ağzını… ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir