Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Parlak zeka Murat Göle: Üzgünüz

Spor

Fenerbahçe’de Denizlispor maçında takımın başlangıcında yer edinen teknik görevli Parlak zeka Murat Göle, 2-2’lik eşitlikle sonlanmış olan maçın arkasından konuştu. Göle, Tolgay Arslan’ın 43. dakikada görmüş olduğu kırmızı kart ve sonrasında gelen penaltı golünün planlarını bozduğunu söylemiş oldu.

“İKİNCİ YARIDA DENGELİYDİK”

Oyunu değerlendiren alıştırmacı, “İlk 10 dakika istediğimiz oyunu oynayamadık, sonrasında duran toptan golü bulduk. Asla planlarda olmayan kırmızı kart ve penaltı sonrasında oyunun dengesi bozuldu. Dönem arasındaki konuşmalar sonrasında ikinci yarıya daha dengeli ve kompakt başlama sonucu aldık ve oyuncular da uyguladı.” diye konuştu.

“İSTEDİĞİMİZ YERDE DEĞİLİZ”

Kupayı kazanmaları icap ettiğini söyleyen Parlak zeka Murat Göle, “Oldukca üzgünüz, istediğimiz yerde değiliz, zor bir süreç fakat hala fırsatlar var, örnek olarak Türkiye Kupası benzer biçimde. Oldukca daha almamız ihtiyaç duyulan puanlar ve çıkmamız ihtiyaç duyulan basamaklar var” ifadelerini kullandı. Öte taraftan Göle, Denizlispor maçında sakatlanarak oyuna devam edemeyen Max Kruse için, “Kruse’nin bağlarında sorun olma ihtimali var. Sıhhat kurulu bilgilendirecektir” dedi.

FENERBAHÇE’NİN SÜPER LİG’DE GALİBİYET HASRETİ 6 MAÇA ÇIKTI… >

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir