AÇIKLANDI! Survivor’da kim elendi? Survivor’da elenen isim şaşkınlık yarattı! Survivor SMS sıralaması! Survivo

Magazin Haberleri

Survivor 2020’nin 81. bölümünde adaya veda eden yarışmacı kim oldu? sorusu Survivor 2020 seyircileri tarafınca merak mevzusu. Kıyasıya mücadelenin ortaya konulduğu Survivor 2020’de son bölümde ödül oyunu için Ünlüler ve Gönüllüler ekibi savaşım etti. Survivor’dan elenen yarışmacı belli oldu. İşte 19 Mayıs Survivor’da yaşananlar ve SMS sırlaması…

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 81. yeni bölümde yarpılan SMS oylaması sonucunda minimum oyu alıp yarışmaya veda eden isim Mert Öcal oldu. Survivor eleme potasında Mert, Aycan, Yasin, Sercan ve Cemal Can adları yer alıyordu.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI

Survivor’da bu hafta ada konseyinde Ünlüler ve Gönüllüler ekibi SMS sıralaması belli oldu. Survivor 2020 Ünlüler takımında Elif haftanın SMS birincisi oldu. Gönüllüler takımında ise Sulh birinci oldu.

SURVIVOR 14. HAFTA GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

7 – Evrim
6 – Nisa
5 – Ardahan
4 – Yasin
3 – Berkan
2 – Cemal Can
1 – Sulh

SURVIVOR 14. HAFTA ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI

5 – Yunus Emre
4 – Mert
3 – Aycan
2 – Sercan
1 – Elif

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta meydana getirilen oylamalar sonucunda eleme adayları belli oldu. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler takımında eleme adayları Mert, Aycan ve Yasin oldu. Survivor’da bu akşam SMS oylamasında Ünlüler takımında birinci çıkan Elif, Sercan’ın adını verdi. Gönüllüler takımında ise Sulh, eleme talibi olarak Cemal Can’ın adını verdi. Survivor’da eleme adayları Mert, Aycan, Yasin, Sercan ve Cemal Can oldu.

SURVIVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler yazışma ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 81. Bölümde oynanan ödül oyunu için voleybol maçı yapılmış oldu Survivor’da bu hafta yazışma ödülünü kazanan ekip Gönüllüler oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir